USŁUGI

Zespół specjalistów Kancelarii zapewnia profesjonalną obsługę prawną w szerokim zakresie, m.in prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego.

nowe zdjęcie

ODSZKODOWANIA

Usługi świadczone przez Kancelarię Promis Lex obejmują wszelkie czynności zmierzające do uzyskania przez poszkodowanego należnej rekompensaty w postaci odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty, łącznie z reprezentacją w sądzie.

Odszkodowania

OFERTA DLA BIZNESU

Zespół radców prawnych Kancelarii Promis Lex doradza przedsiębiorcom w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz prowadzi kompleksową bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców.

Oferta dla biznasu

AKTUALNOŚCI

WYJAŚNIENIA Z MINISTERSTWA

OFICJALNE STANOWISKO W SPRAWIE

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych

Z przyjemnością informujemy, iż radca prawny Izabela Chmielewska jest mediatorem certyfikowanym Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych w Warszawie.

Kancelaria Promis Lex

w Krośnie Odrzańskim

Utworzenie oddziału Kancelari Promis Lex w Krośnie Odrzańskim przy ul. Gen. F. Kleeberga 6 podyktowane zostało dalszym rozwojem działalności i stałym poszerzeniem kręgu naszych Klientów.

Krosno Odrzańskie to region przyjazny przedsiębiorcom i nowym inicjatywom gospodarczym. Decydując się na współpracę z naszą Kancelarią możecie być Państwo pewni, że bez względu na rodzaj problemu i stopień jego skomplikowania, zawsze gotowi jesteśmy Państwu pomóc.

NASZE ODDZIAŁY


Łódź

ul. Gdańska 126/128
tel./fax. + 48 42 632 32 40
tel. 506 102 140
e-mail: kancelaria@promis-lex.pl


Krosno Odrzańskie

ul. gen. Franciszka Kleeberga 6
tel. 690 600 168
e-mail: mecenas@promis-lex.pl

kirp