USŁUGI

Zespół specjalistów Kancelarii zapewnia profesjonalną obsługę prawną w szerokim zakresie, m.in prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego.

nowe zdjęcie

ODSZKODOWANIA

Usługi świadczone przez Kancelarię Promis Lex obejmują wszelkie czynności zmierzające do uzyskania przez poszkodowanego należnej rekompensaty w postaci odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty, łącznie z reprezentacją w sądzie.

Odszkodowania

OFERTA DLA BIZNESU

Zespół radców prawnych Kancelarii Promis Lex doradza przedsiębiorcom w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz prowadzi kompleksową bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców.

Oferta dla biznasu

MENU

NASZE ODDZIAŁY


Łódź

ul. Mikołaja Kopernika 67/69 lok. 6
tel./fax. + 48 42 632 32 40
tel. 508 791 676
e-mail: kancelaria@promis-lex.pl


Krosno Odrzańskie

ul. gen. Franciszka Kleeberga 6
tel. 690 600 168
e-mail: mecenas@promis-lex.pl

PARTNERZY

Izabela Chmielewska

Radca prawny, mediator, założyciel Kancelarii Promis Lex

   Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, radcą prawnym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi oraz mediatorem Polskiego Centrum Mediacji Gospodarczej przy KIRP w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku międzynarodowe prawo europejskie i marketing oraz studia podyplomowe z zakresu doradztwa podatkowego, posiada tytuł mediatora certyfikowanego z zakresu mediacji gospodarczych i cywilnych. Od 2003 roku prowadzi indywidualną działalność gospodarczą. Jest inicjatorem, założycielem i partnerem zarządzającym Kancelarii Promis Lex.

W ramach praktyki prawniczej specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym. Doradza klientom polskim oraz zagranicznym, w tym inwestorom strategicznym. Posiada rozległe doświadczenie w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych, spółek prawa handlowego, reprezentacji przed sądami i organami administracji państwowej. Jako radca prawny i mediator od lat współpracuje z przedstawicielami innych zawodów prawniczych oraz ekspertami z różnych dziedzin nauki i biznesu.

Dariusz Sobczyński

Radca prawny

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

Karierę rozpoczynał jako radca prawny w spółce Centrostal Łódź S.A. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa podatkowego. Od 2002 roku jest radcą prawnym w firmie leasingowej, gdzie kontynuuje praktykę prawniczą. W 2006 roku rozpoczął stałą współpracę z Kancelarią Promis Lex w ramach prowadzonej działalności prawniczej.

Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa prawnego i finansowego. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się na kilku obszarach: prawie korporacyjnym, wybranych zagadnieniach związanych z prawem finansowym, postępowaniach przed sądami powszechnymi, organami publicznymi oraz sądami administracyjnym.


Łukasz Dawid Sujak

Radca prawny

     Jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi

Karierę zawodową prawnika rozpoczynał jako współpracownik renomowanych kancelarii radcowskich i adwokackich. Od kilku lat zajmuje się sprawami cywilnymi w zakresie problematyki praw pacjenta i dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z tytułu błędów medycznych a także roszczeń osób poszkodowanych w różnego typu wypadkach: komunikacyjnych, w pracy czy przy uprawianiu sportu.

W obszarze jego praktyki prawniczej znajdują się także zamówienia publiczne. Doradza zamawiającym jak prawidłowo udzielić, a wykonawcom jak uzyskać i wykonać zamówienie publiczne. Reprezentuje klientów w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami. Opiniuje i konstruuje przetargi, gdzie wartość zamówienia to miliony złotych.

Reprezentuje klientów indywidualnych oraz korporacyjnych w postępowaniach sądowych i administracyjnych.kirp