USŁUGI

Zespół specjalistów Kancelarii zapewnia profesjonalną obsługę prawną w szerokim zakresie, m.in prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego.

nowe zdjęcie

ODSZKODOWANIA

Usługi świadczone przez Kancelarię Promis Lex obejmują wszelkie czynności zmierzające do uzyskania przez poszkodowanego należnej rekompensaty w postaci odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty, łącznie z reprezentacją w sądzie.

Odszkodowania

OFERTA DLA BIZNESU

Zespół radców prawnych Kancelarii Promis Lex doradza przedsiębiorcom w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz prowadzi kompleksową bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców.

Oferta dla biznasu

O KANCELARII

Kancelaria Promis Lex od ponad dziesięciu lat działa sprawnie i efektywnie na terenie całego kraju obsługując klientów z Polski i zagranicy, stale umacniając swoją pozycję na rynku usług prawniczych. Nasza praca jest naszą pasją.
Mamy bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy wysokiej jakości pomoc prawną we wszelkich czynnościach związanych z prowadzeniem spraw sądowych oraz na etapie przedsądowym w wielu specjalistycznych dziedzinach prawa.
Kancelaria funkcjonuje w oparciu o pracę zespołu doświadczonych prawników i współpracowników, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem wykonują swój zawód. Dbamy z najwyższą starannością o bezpieczeństwo prawne naszych Klientów.
Mam nadzieję, że informacje zawarte na naszych portalach internetowych przybliżą profil działalności Kancelarii Promis Lex. Z pewnością ułatwią podjęcie decyzji o powierzeniu Państwa spraw naszym prawnikom.

Zapraszam,

Izabela Chmielewska
Radca prawny  

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych

Z przyjemnością informujemy, iż radca prawny Izabela Chmielewska jest mediatorem certyfikowanym Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych w Warszawie.

W rozmowie dla TVN 6.01.2014r. radca prawny Izabela Chmielewska wyjaśnia sprawę pomówień w mediach i na forach internetowych.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/mecenas-chmielewska-myla-ja-ze-sprawczynia-wypadku-w-warszawie,110238.html


Kancelaria Promis Lex

w Krośnie Odrzańskim

Utworzenie oddziału Kancelarii Promis Lex w Krośnie Odrzańskim przy ul. Gen. F. Kleeberga 6 podyktowane zostało dalszym rozwojem działalności i stałym poszerzaniem kręgu naszych Klientów.

Krosno Odrzańskie to region przyjazny przedsiębiorcom i nowym inicjatywom gospodarczym. Decydując się na współpracę z naszą Kancelarią możecie być Państwo pewni, że bez względu na rodzaj problemu i stopień jego skomplikowania, zawsze gotowi jesteśmy Państwu pomóc.

NASZE ODDZIAŁY


Łódź

ul. Mikołaja Kopernika 67/69 lok. 6
tel./fax. + 48 42 632 32 40
tel. 508 791 676
e-mail: kancelaria@promis-lex.pl


Krosno Odrzańskie

ul. gen. Franciszka Kleeberga 6
tel. 690 600 168
e-mail: mecenas@promis-lex.pl

kirp