USŁUGI

Zespół specjalistów Kancelarii zapewnia profesjonalną obsługę prawną w szerokim zakresie, m.in prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego.

nowe zdjęcie

ODSZKODOWANIA

Usługi świadczone przez Kancelarię Promis Lex obejmują wszelkie czynności zmierzające do uzyskania przez poszkodowanego należnej rekompensaty w postaci odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty, łącznie z reprezentacją w sądzie.

Odszkodowania

OFERTA DLA BIZNESU

Zespół radców prawnych Kancelarii Promis Lex doradza przedsiębiorcom w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz prowadzi kompleksową bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców.

Oferta dla biznasu

MENU

NASZE ODDZIAŁY


Łódź

ul. Mikołaja Kopernika 67/69 lok. 6
tel./fax. + 48 42 632 32 40
tel. 508 791 676
e-mail: kancelaria@promis-lex.pl


Krosno Odrzańskie

ul. gen. Franciszka Kleeberga 6
tel. 690 600 168
e-mail: mecenas@promis-lex.pl

ZESPÓŁ

Rzetelne przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie zawodowe prawników i współpracowników Kancelarii, którymi są radcowie prawni i adwokaci, konkurencyjne warunki obsługi, uczciwość, terminowość, a nade wszystko wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że zyskaliśmy uznanie naszych Klientów, co jest dla nas powodem do satysfakcji.

Prawnicy Kancelarii Promis Lex oferują specjalistyczne usługi doradcze i rozwiązania służące zabezpieczeniu interesów Klientów.

Zespół Kancelarii to ludzie, których łączy zamiłowanie do prawa, pasja i zaangażowanie w prowadzone sprawy i postepowania: sądowe, administacyjne, mediacje i negocjacje.

Łączymy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby jak najlepiej służyć naszym Klientom pomocą prawną.


kirp